E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.80 TL
EURO: 4.65 TL

Adı Aşk Olmalı Rachel Gibson E-book E-kitap indir

3 yıl önce
861 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Adı Aşk Olmalı Rachel Gibson E-book E-kitap indir-Adı Aşk Olmalı Rachel Gibson E-book E-kitap-Adı Aşk Olmalı Rachel Gibson E-book-Adı Aşk Olmalı Rachel Gibson

Joe Shanahan, dedektiflik günlerine geri dönebilmek için teşkilatın gözüne girmelidir. O günlerde gerçekleşen büyük bir soygun, ona istediği fırsatı verir. Suçluyu yakalayarak eski günlerine geri dönmeye kararlı olan Joe, baş şüpheli olarak görülen Gabrielle Breedlove’ı takip etmeye başlar. Sonrasında işler karışır. Çünkü Gabrielle takip edildiğini anlamıştır. Joe ise herkesin konuşmaya başladığı bu hırsızlık olayındaki suçluyu bulmaya kararlıdır. Üstelik planı da hazırdır.

Adi Ask Olmali Rachel Gibson

Joe’nun hesaba katmadığı bir tek şey vardır: Aşk.

‘Heyecanlı, sıcak ve romantik.’
-Susan Andersen-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. seher dedi ki:

  gönderirmisiniz

 2. Medine dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 3. ferhan dedi ki:

  Gonderirmisin

 4. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 5. ziba dedi ki:

  gönderirmisiniz lütfen. şimdiden teşekkerler 🙂

 6. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız?

 7. reyhan dedi ki:

  Ginderirmisiniz.

 8. ayşe dedi ki:

  gönderirmisiniz

 9. Nihal dedi ki:

  Teşekkür ederim:)

Yorum Yaz


Yukarı Çık